Rozvrh a rezervace

∼RANNÍ JÓGA∼

› ÚTERÝ v 7:00

Na ranní józe vás čeká příjemný start do celého dne. Za pomoci plynule na sebe navazujících ásan rozehřejeme a protáhneme svaly, posílíme hluboký stabilizační systém, zvědomíme náš dech, za pomoci pranajámy zklidníme mysl. A nový den může začít…

∼Y I N & Y A N G   OPEN FLOW∼

› STŘEDA v 18:00 – 19:20

YIN&YANG spojuje dva styly jógy do jedné lekce. Yin označuje vlastnosti, které jsou pomalejší a pasivnější, vnímavé a ženské. Zatímco Yang označuje vlastnosti, které jsou aktivnější a dynamičtější, pevné, mužské, aktivní a silové.

V jangové části společně proplujeme energizující a povznášející Vinyasa Flow yogou, která pomáhá docílit pružné, silné a vitální tělo, rozvíjí svalovou sílu a vytrvalost.

V jinové části na závěr vás čeká hluboké uvolnění posilněné o vůně. Dlouhé a pomalé nádechy a výdechy jsou životně důležité pro to, aby se tělo opravdu uvolnilo. Pozice jdou do hloubky pojivových tkání a působí blahodárně kolem kloubů a fascií. Začlenění této relaxační jógové praxe může také zlepšit kvalitu a délku vašeho spánku.

⋅ lekce, která jde do hloubky.

⋅ lekce, která se dotkne Vaší podstaty

Za doprovodu hudby, zpěvu manter a vyvážené kombinace Vinyasa Flow yogy a Yin relaxace se zbavíte napětí a stresu a vrátite se zpět k tomu, na čem opravdu záleží…

Rezervace na obě lekce: https://yogaboskovice.isportsystem.cz/.