Rozvrh a rezervace

OTEVŘENÝ KURZ: JÓGOU DO HLOUBKY

KDY: každou středu 18:00–19:20 (lze se přihlásit na kurz celý, nebo na jednotlivé lekce, je-li ten daný den volné místo)

KDE:  Yoga Studio Boskovice, Vodní 16, Boskovice

„Pokud dokážeme najít rovnováhu a harmonii v sobě samých, můžeme s klidem kráčet po nerovných cestách “

Tématem kurzu bude to, jak najít klid v pohybu a jak se zastavit v jógové pozici tak, aby z ní vyzařovala celistvost.  Jógové pozice – asany – jsou pouze začátkem cesty a čím více se v nich naučíme být v harmonii, tím větší je šance že to, co děláme na jógové podložce, se přenese do našeho běžného života.

Kurz by se nám měl stát přátelským pomocníkem ve chvílích shonu moderní doby, pomoci nám udržet současnou úroveň kondice těla, nastartovat jarní očistu k lepšímu zdraví nebo pomoci prostě jen začít….

Jemně dynamická flow yoga s občasnými prvky yin jógy protáhne nejen vaše tělo, ale především uvolní mysl i zatíženou duši. Oslovíme také jógová témata, která jsou nedílnou součástí našich každodenních životů.

Každá lekce bude sestavena tak, aby si na své přišly jak pokročilejší praktikující, tak věčné začátečnice, které již s jógou nějaké zkušenosti mají. Ať už si půjdete pro protažení, posílení či uvolnění, věřím, že daná jógová lekce vás potká ve chvíli, kdy vás potkat má s ohledem na váš aktuální stav, vaše možnosti i rozpoložení.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

  • Každý večer bude takovým malým rituálem, kdy se zaměříme na jedno jógové téma i na jarní očistu těla
  • Ásany a účinné dechové techniky, očistné techniky (kriyas), které působí na celé tělo: čistí pokožku a lymfatický systém, podporují krevní oběh, vyrovnávají tok prány, uvolňují uvízlé emoce a čistí mysl.
  • Vyvážené kreativní a kvalitní sestavy vedené v pečujícím, nesoutěživém a bezpečném prostředí
  • Tipy a rady na jarní období dle tradiční ájurvédy
  • Pocit omlazení, zlepšení trávení, klidnější mysl a zvýšení životní energie
  • Nevynecháme meditace ani hloubkové relaxační techniky a vždy si dovolíme odpojit se na chvíli od všeho venku, abychom se mohly propojit s tím vším uvnitř nás samých.

Po celou dobu kurzu se budeme navzájem inspirovat, sdílet, vnímat a naslouchat si. Díky zvukově harmonizujícím léčivým nástrojům, zvuku posvátných manter nejen s  harmoniem a vyvážené āsanové praxe se přiblížime tomu, na čem opravdu záleží…

Jedná se o OTEVŘENÝ KURZ. V případě, že se kurz zcela neobsadí, budou zbylá místa nabídnuta volně k rezervaci za vyšší cenu.

Rezervace : https://yogaboskovice.isportsystem.cz/.