Aktuality

Yang & Yin CHAKRA Special    Neděle 13.11.~18:00 – 19:45

Speciální prodloužená lekce kombinující energické pozice podporující sílu, rovnováhu a vytrvalost s jemnou relaxační a regenerační yin jógou.

V yinové části se zaměříme na sedm hlavních čaker –  energetických centrech těla. Budeme postupně stimulovat a harmonizovat tato centra tak, že energie začne znovu proudit. Tato část lekce je posílen o zážitek z vonných esencí.

Čeká Vás sebeuzdravující a sebepečující jógová praxe, která skrze ásany, mantry a meditaci harmonizuje a ladí naše tělo i mysl…

***Podzimní KURZ: HARMONY YOGA&AYURVEDA v Yoga Studio Boskovice

Pokud dokážeme najít rovnováhu v sobě samých, můžeme s klidem kráčet po nerovných cestách

Tak jako se na podzim stromy a příroda uchylují do svého nitra, i my se  budeme snažit shromáždit svou duševní i fyzickou energii a připravit se na přicházející zimní období.

Ať už chcete zlepšit své zdraví nebo si udržet současnou úroveň kondice, Harmony Yoga&AYURVEDA nabízí lekce pro každého, od začátečníků po pokročilé. Během lekcí se budeme věnovat nejen našemu tělu fyzickému, ale i tomu mentálnímu. Vřelá a příjemná atomosféra v malé skupince žen, kde mohou studentky zkoumat a objevovat…ve všech lekcích Harmony jógy můžete očekávat jednotně vyvážené, kreativní a kvalitní sestavy vedené v pečujícím, nesoutěživém a bezpečném prostředí.

Část času bude věnováná základním informacím a principům Ayurvedy se zaměřením na stravu a celkový životní styl včetně duchovní stránky. Ájurvéda je nejstarší zachovalý systém skládající se z unikátního systému výživy, relaxace, jógy atd. Je to jakási medicína těla a mysli. Základní principy ájurvédy může praktikovat každý v jakémkoli prostředí.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

  • Každá lekce bude zaměřená na konkrétní téma

  • Ásany a účinné dechové techniky, očistné techniky (kriyas), které působí na celé tělo

  • Tipy a rady na podzimní období dle tradiční ájurvédy

  • Harmonizaci a stabilizaci nervového systému,  zlepšení koncentrace, vitalita

  • Osvěžující a transformující zážitek

V závěru lekce necháme vždy aktivované procesy v těle doznít v hluboké relaxaci, která přispěje k naší celkové regeneraci.

Kurz je vhodný pro nadšené začátečnice, které již mají alespoň malou zušenost s jógou, stejně tak pro pokročilé, kteří chtějí svojí jógovou praxi posunout zase o kousek dál.

Kontraindikace: těhotenství a šestinedělí; vysoká nadváha; nedávné operace, úrazy či akutní záněty kloubů a páteře; výrazná hypertenze/hypotenze; epilepsie; horečnaté stavy a viróza; rekonvalescence.