Aktuality

Právě probíhají kurzy JARNÍ♥RESTART .

Jaro je úžasné roční období, kdy se příroda probouzí a vše začíná ožívat a pučet. Jaro  je tím nejlepším obdobím nových začátků, růstu a změn.

Pojďte společně vykročit do jara s novou energií a zažít hluboké transformační účinky jógy v tomto jedinečném kurzu, který spojuje āsānovou praxi, ájurvédu a filozofii jógy.📿🐚

Během jednotlivých lekcí se budeme věnovat jak očistě našeho fyzického těla, tak i těla mentálního.

Jógové sekvence budou navržené tak, aby vám v počátku pomohly s očistou celého těla a vy se tak začaly cítit lépe. Čekají vás vyvážené kreativní a kvalitní sestavy vedené v pečujícím, nesoutěživém a bezpečném prostředí za doprovodu hudby.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

🌱Obdržíte typy na jarní očistu celého organismu dle ájurvédy – pokusíme se společně upevnit zdravé návyky v souladu s touto prastarou tradiční naukou.

🌱 Ásany a účinné dechové očistné techniky (kriyas), které působí na celé tělo: čistí pokožku a lymfatický systém, podporují krevní oběh, vyrovnávají tok prány, uvolňují uvízlé emoce a čistí mysl

🌱Pocit omlazení, zlepšení trávení a klidnější mysl

 🌱vybudujete si pozitivní návyk a zvýšíte svou životní energii.☀️🍃🌀🙌

Pravidelné cvičení jógy prospěje nejen vašemu tělu, ale zklidní myšlenky a ukázní celý váš život.

🔸🔸🔸

🤍Boskovice • středa • 18:00 – 19:30

🤍Černá Hora • úterý • 17:30 & 18:40

🤍Morkovice • pondělí • 17:30 – 18:40

Záměr kurzů je jeden🍀…místa, časy a skupinky žen, které se sejdou na jednotlivé kurzy jsou jiné…Těším se na každou z vás, která se ke mně id března přidá na tyto pravidelné jógové večery.