Jógové pobyty

🔵SATTVA GUNA💙🤍 JOGOVÝ POBYT🔵  3.- 5. března 2023

Sattva, neboli kvalita dobra, v praxi.🦢🧘🏻‍♀️

Jogový víkend s výtečnou ájurvédskou kuchyní v sattvické kvalitě🥣🍲🥟🍰

protože jaké je jídlo taková je mysl a jaká je mysl takový je život…

Víkend inspirovaný védskou filozofií, víkend plný āsanové praxe, protkaný dávnými příběhy a zpěvem manter. Víkend, během kterého se v malé skupince žen pokusíme pozvednout naše vědomí a obnovit vnitřní rovnováhu.🙌⚖️

V pátek odpoledne se postupně sejdeme v 16:30 (příjezd bude možný od 14:00), pohodlně se ubytujeme a okolo 17:00 začneme první společnou jógovou praxi. Naladíme se tóny harmonia a tibetských mís🎶. Po praxi už pro nás bude připravena úchvatná večeře v indickém stylu, kterou nám připraví úžasný kuchař Rañjita Dasa, který nyní v na podzim jede načerpat inspiraci do dálné Indie.🏝️✈️ Na večeři plynule navážeme satsangem – otevřeným kruhem sdílení…💮🕯️

Sobota začne ranní meditací, pranajámou a asanovou praxí. Vyzkoušíme si také očistné techniky.

Po vydatné výborné snídani si budeme moci užít blaženého ticha, jít na společnou procházku v okolní v přírodě nebo si dopřát cokoli, co zrovna budeme potřebovat. Odpoledne pak proběhne malý seminář s úvodem do ájurvédske kuchyně.

Večerní praxe bude doplněna o aromaterapii, zaposloucháme se do hlubokého védského příběhu a den zakončíme opět satsangem.

Nedělní ráno si vychutnáme jógovou praxí a závěrečným indickým brunchem. Retreat bychom měly končit kolem poledne.

•••

Celý víkend proběhne na Chalupě Navrátilce, nádherném venkovském stavení nedaleko Nového Města na Moravě, které bude po celou dobu pobytu pouze pro nás.

Chalupa je po velmi citlivé a vkusné rekonstrukci a disponuje yoga shalou k praxi uvnitř a rozlehlou zahradou. K dispozici jsou nyní (dvoulůžkový pokoj je již obsazen, ještě než jsem vytvořila tuto událost 😊) tři pokoje, jeden třílůžkový a dva čtyřlůžkové. Všechny pokoje jsou velkoryse zařízené, prostorné a mají vlastní sociální zázemí a malou kuchyňku s varnou konvicí.

Rezervace a bližší info na emailu prosím:   petra@pavah-yoga.cz

Pobyt je možný darovat formou dárkového poukazu📃