Jógové pobyty

S U M M M E R   AYURVEDA  YOGA  RETREAT

DOVOLENÁ PRO VAŠI DUŠI

CHALUPA NONNETIT

15.-17. září.2023

Srdečně ráda bych Vás chtěla pozvat na jogový víkend s vynikající ájurvédskou kuchyní. Chtěla bych Vás pozvat na malebné a útulné místo s duší a magickou atmosférou Bílých Karpat. Chalupa Nonnetit je součástí ekofarmy Nonnetit a bude naším společným domovem poslední letní víkend. K dispozici jsou stylové apartmány nebo spaní v podkroví chalupy s prosklenými štíty a výhledem do krajiny.

***

Náš letní yoga retreat zahájíme pátečním očistným satsangem a jemnou praxí, jak se k pátečnímu podvečeru hodí. Poté nás bude čekat večeře v jihoindickém stylu plná netradičních chutí a vůní.

V sobotu ráno si dopřejeme ranní osvěžující praxi, vyzkoušíme očistné techniky a dopřejeme si výživnou snídani v souladu s ájurvédou.

Celý sobotní den budeme trávit tak, jak nám zrovna bude vyhovovat v danou chvíli. Můžeme se společně vydat na nedalekou Žítkovou či odpočívat v některém ze zákoutí rozlehlé zahrady naší chalupy, která bude po celou dobu pobytu pouze pro nás. Večer se sejdeme u jemné jógové praxe a provoníme se vonnými esencemi.

Budete mít možnost zažít ájurvédskou masáž či večerní přednášku o józe a jiných tématech života Budeme se moci ptát a diskutovat neboť naše pozvání přijal člověk více než povolaný, dlouholetý bhakti jogín a mnich Daitya Sudana Das.

Nedělní ráno začneme jemně dynamickou ásanovou praxí doprovázenou posvátnými tóny harmonia. Nebude samozřejmě chybět pránajáma, která nám pomůže odlehčit vše, co je těžké a uvolnit vše, co je v napětí.

Pobyt zakončíme společným brunchem – budeme společně dlouze hodovat, pochutnávat sia sdílet…a poté posíleny a plny energie můžeme vykročit vstříc podzimním dnům .

Po celou dobu se o nás jako vždy, bude starat můj manžel, výtečny vegetariánský kuchař. Čeká nás pestré a chutné menu v souladu s ájurvédou, indické chutě a vůně i skvělé indické sladkosti.

.Pro bližší info mě neváhejte jakkoli kontaktovat:) Rezervace přes email prosím….